Domů 2022-11-30T17:56:14+00:00

Katalogy příslušenství Can-am 2023. Pro otevření klikni na obrázek. 

U NÁS MÁ KAWASAKI ZELENOU

Od 1.1.2019,  s ohledem na rozdílné představy o podmínkách spolupráce , není již společnost Harness s.r.o. nadále autorizovaným prodejcem motocyklů Kawasaki.

Ačkoli se vyskytly snahy navodit dojem, že tomu tak není, i u nás zakoupené motocykly mají v ČR 2 roky záruku, český návod, český TP, řádně zaplacené DPH a nejsou zatíženy žádnými právními vadami. Toto tedy není výsadou pouze prodejců z autorizovaných továrních sítí, ale pravidlem u všech seriózních a slušných prodejců, mezi které se s ohledem na dobu našeho působení v oboru dovolujeme rovněž počítat.

Pro případ, že by se Vás, jako potenciální zákazníky, snažil někdo v tomto směru nesprávně informovat, sdělujeme, že podle předpisů EU*) výrobce motocyklu nesmí vázat záruky a prodloužené záruky na servis prováděný pouze v autorizovaných servisech. Jako majitel motocyklu tedy máte možnost svobodné volby, kde necháte opravit nebo provést údržbu Vašeho motocyklu. Za technických podmínek, které jsou u nás plně zajištěny (dodržení předepsaných postupů, užívání originálních nebo kvalitativně rovnocenných dílů), je proto provedení opravy nebo údržby u naší společnosti zcela rovnocenné k provedení v servisu autorizovaného partnera výrobce. Rozdíly tak jsou zejména v kvalitě, rychlosti a ceně poskytovaných služeb.

*) Zejména Nařízení Komise (ES) 1400/2002, nařízení Komise (EU) 330/2010, nařízení Komise (EU) 461/2010, Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) 715/2007 a Nařízení Komise (ES) 692/2008.

NAŠE NABÍDKA

Naše produktové řady 

Autorizovaný prodejce        Can-Am

Prodejce motocyklů Kawasaki

Ostatní značky MOTO a ATV

Moto a ATV ostatních značek

Půjčujeme také MOTO a ATV

Půjčovna

SLUŽBY

Mimo jiné také poskytujeme tyto služby

Jsme autorizovaný prodejce

www.brp-world.com/cz

Máme širokou nabídku Atv a Ssv Can-Am

Prodejce motocyklů Kawasaki

Zabýváme se prodejem motocyklů Kawasaki

Všeobecný návod na obsluhu motocyklů Kawasaki zde

Příslušenství a díly

Ke všem naším produktům poskytujeme také velké množství náhradních dílů a různého příslušenství.

Katalog:  Outlander. Maverick. Traxter. Can-am díly.

Servis a pneuservis

Nabízíme kompletní záruční a pozáruční servis motocyklů a ATV, pneuservis a rychloservis motocyklů, diagnostika motocyklů: vyhledání chyb, vstřikování, ABS, vymazání servisu, alarm, imobilizér, atd..

Půjčovna motocyklů

Po předchozí domluvě Vám rádi zapůjčíme zvolený motocykl. Půjčujeme jak slabší tak silnější stroje.

Prodej motocyklů a ATV

Máme širokou nabídku motorek a jiných vozidel všechny možné potřeby

VÍTEJTE VE SVĚTĚ MOTOSPORTU

Firmu Harness, s. r. o. založil bývalý motocyklový závodník Petr Polanský úspěšný v letech 1990-2004 v silničních motocyklových závodech v kubatuře 250 ccm, Superbike a Superstock u nás i v zahraničí.

V roce 2004 byla rozšířena o další činnosti pod označením Harness Motorcycles a zabývá se prodejem renomovaných značek nových i ojetých motocyklů a čtyřkolek za bezkonkurenční ceny (SUZUKI, YAMAHA , HONDA, KAWASAKI, MOTO-MORINI, CAN-AM atd.), prodejem náhradních dílů a doplňků k motocyklům a čtyřkolkám, prodejem oblečení, bot a dalších doplňků renomovaných výrobců. Od roku 2018 jsme autorizovaný prodejce CAN-AM BRP. Od roku 2016 dovozce špičkových elektro-biků pro děti OSETBIKES pro ČR a SK. www.osetbikes.cz.

Do obchodu

Kontaktní údaje

Harness, s. r. o.

Fr. Diviše 1516/12
104 00 Praha 10 – Uhříněves  Po-Pá 9,00 – 18,00
Mob.: +420 604 208 939
          +420 604 208 297

Kontaktní formulář


Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.